Opis szczegółowy
SIEKANIE WARZYW TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ
Odkryj sposób na szybkie i wygodne wzbogacenie posiłków o warzywa z nową pastą warzywną Vegeta Natur! Gotowanie stanie się prostsze i bardziej efektywne, bez konieczności siekania i bałaganu. Jedna tubka pasty zawiera aż 204 gramy świeżych warzyw, a jedna łyżeczka pasty zastępuje dwie łyżeczki świeżo posiekanych warzyw. Dzięki tej paście zaoszczędzisz czas na przygotowaniach i sprzątaniu, a Twoje dania będą pełne smaku i wartości odżywczych. Już dziś zamień siekanie na wygodę i pełnię smaku z Vegeta Natur!
Parametry produktu
| Składniki | Warzywa 37% (marchew, ziemniak, seler), suszone warzywa 7% (marchew, cebula, liście pietruszki), cukier, woda, ocet jabłkowy, przyprawy, jodowana sól morska (sól morska, jodan potasu). może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-04-08 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka sp. z o.o. ulica i numer: cypryjska 72 kod pocztowy i miasto: 02-761 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Dzięki tej paście zaoszczędzisz czas na przygotowaniach i sprzątaniu, a twoje dania będą pełne smaku i wartości odżywczych. już dziś zamień siekanie na wygodę i pełnię smaku z vegeta natur! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 92 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | • dodawać według uznania do zup, sosów, gulaszu, dań z ryżu i makaronu (w trakcie lub pod koniec gotowania). • do marynowania mięsa, ryb i warzyw. • posolić potrawę (dodatkowo) według uznania. • 1 łyżeczka pasty zastępuje 2 łyżeczki świeżo posiekanych warzyw. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 61 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 259 kJ |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 7,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |