Opis szczegółowy
Nowy wariant pasty Vegeta Natur to idealne rozwiązanie dla miłośników świeżych, śródziemnomorskich smaków! Dzięki tej innowacyjnej paście możesz cieszyć się aromatem bazylii przez cały rok, bez względu na sezon. Pasta bazyliowa zawiera aż cztery doniczki świeżych roślin, dzięki czemu zyskujesz dostęp do tego wyjątkowego smaku w każdej chwili. Dozowanie pasty zależy od Twoich indywidualnych preferencji — im więcej pasty, tym intensywniejszy smak, który doda głębi każdemu daniu. Idealna do aromatycznych zup, makaronów, sałatek i wielu innych potraw, pasta Vegeta Natur to niezastąpiony towarzysz kuchni, który ułatwia przygotowywanie pysznych i pełnych smaku dań!
Parametry produktu
| Składniki | Bazylia 71%, olej słonecznikowy, ocet spirytusowy, jodowana sól morska (sól morska, jodan potasu), skrobia kukurydziana. może zawierać gorczycę |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 90 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-04-08 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka sp. z o.o. ulica i numer: cypryjska 72 kod pocztowy i miasto: 02-761 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Praktyczne wskazówki: • do wzbogacania dipów, past i zimnych sosów. • zmieszany z oliwą z oliwek służy jako baza do różnych pesto, dressingów i sosów. • posolić potrawę (dodatkowo) według uznania. • 1 łyżeczka pasty zastępuje 4 łyżeczki świeżo posiekanej bazylii. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 208 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 858 kJ |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |