Opis szczegółowy
Od dziś nie trać czasu na siekanie i sprzątanie.
Pasta paprykowa Vegeta Natur, charakteryzuje się czystym składem, bogactwem składników. Do wyprodukowania jednej tubki pasty paprykowej zużywa się 114 g świeżej papryki.
Doskonale sprawdza się jako baza do gulaszu, potrawek
i sosów, a także wzbogaca dania z ryżu, makaronu i ziemniaków. Jest również idealna do panierowania mięsa i ryb przed gotowaniem.
Parametry produktu
| Składniki | Papryka 60%, cebula 12,8%, koncentrat pomidorowy, suszona cebula 5%, cukier, ocet jabłkowy, olej słonecznikowy, skrobia kukurydziana, sól morska jodowana (sól morska, jodan potasu), skrobia kukurydziana, przyprawy, słodka czerwona papryka 0,5%, ostra czerwona papryka 0,05%. może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-04-08 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka sp. z o.o. ulica i numer: cypryjska 72 kod pocztowy i miasto: 02-761 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Dzięki tej paście zaoszczędzisz czas na przygotowaniach i sprzątaniu, a twoje dania będą pełne smaku i wartości odżywczych. już dziś zamień siekanie na wygodę i pełnię smaku z vegeta natur! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 92 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Używać do marynowania mięsa i ryb lub dodawać do past serowych, dipów lub zimnych sosów. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Dodawać według uznania do potraw z ryżu, makaronu lub ziemniaków (podczas gotowania lub na końcu). używać do marynowania mięsa i ryb lub dodawać do past serowych, dipów lub zimnych sosów. posolić potrawę (dodatkowo) według uznania. 1 łyżeczka pasty zastępuje 1,5 łyżeczki świeżo posiekanej papryki. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 411 kJ |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |