Opis szczegółowy
Nowe babeczki o smaku truskawkowym to smaczne babeczki do samodzielnego wypieku. Prosty sposób przygotowania gwarantuje doskonały wypiek w krótkim czasie. Dołączone do opakowania papierowe foremki ułatwiają i przyspieszają pracę. Talerz pełen pachnących babeczek, prosto z piekarnika, napełni dom aromatem domowego ciasta i przyciągnie do kuchni każdego łasucha. Nie czekaj na weekend czy specjalną okazję! Babeczki to słodki drobiazg na każdy dzień tygodnia!
Parametry produktu
| Rodzaj | W proszku |
| Smak | Czekoladowy, Waniliowy |
| Zawartość netto | 280 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto: mąka pszenna, cukier, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; proszek truskawkowy 0,1%; barwnik: karmin. krople czekolady 5,3% (mogą zawierać mleko): miazga kakaowa, cukier, glukoza, emulgator: lecytyny (z soi). masa kakaowa min. 47,2%. szary nalot na kroplach czekolady jest zjawiskiem i nie stanowi wady produktu |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 175 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1659 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 730 kJ |
| Wielkość porcji | 44 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |