Dr. Oetker Posypka cukrowa 80 g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Masz dziś ochotę na jakieś urozmaicenie? A może chcesz sprawić niespodziankę najbliższym? Ulubione ciasta i desery staną się jeszcze ciekawsze, jeżeli udekorujesz je posypką Dr. Oetkera. Zrobisz to dosłownie w mig, tworząc różnorodne barwy i kompozycje. Wszystko to przy pomocy naszej bogatej , róznorodnej oferty posypek w efektownych kształtach i kolorach. Do wyboru i koloru mamy dla ciebie posypki w klasycznych kształtach cukrowych i czekoladowych laseczek, cukrowego maczku, czekoladowych płatków czy unikalną kolekcję błyszczących pereł. Na uwagę zasługują także nasze nowe, niespotykane dotąd posypki żółte, cukrowe gwiazdki, które dają zupełnie nowe możliwości fantazyjnych dekoracji wszelkich słodkości.
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do dekoracji |
| Składniki | Cukier, skrobia modyfikowana, tłuszcz roślinny palmowy, syrop glukozowy, koncentraty z kartamusa, cytryny, słodkiego ziemniaka i rzodkiewki, substancja przeciwzbrylająca (talk), barwnik (błękit brylantowy fcf). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 385 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 399 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1692 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 91,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 96,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |