Gellwe Kwasek cytrynowy 20g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zastosowanie kwasku cytrynowego: idealny do zakwaszania różnego rodzaju zup oraz sałatek warzywnych, buraczków i kapusty duszonej; doskonały do przygotowywania marynat mięsnych, sosów i dressingów; dodany do owoców i warzyw, zarówno świeżych jak i mrożonych, zapobiega ich ciemnieniu; polecany do wody mineralnej, herbaty lub lemoniady.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 20 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia, Turcja, Bośnia i Hercegowina, Chiny, Unia Europejska |
| Składniki | Kwas cytrynowy e330 do celów spożywczych |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska, Serbia, Turcja, Bośnia i Hercegowina, Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1095 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 20 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy |