Dr. Oetker Sos truskawkowy 200g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sosy deserowe są wyśmienitym dodatkiem do lodów, deserów, ciast, naleśników i gofrów. Wzbogacają smak i podnoszą atrakcyjność wszystkich słodkości, zarówno tych podawanych na zimno jak również na ciepło. Produkowane są w oparciu o składniki, nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów dlatego szczególnie polecamy je do serwowania w kompozycji z budyniami lub kisielami dr. Oetkera jako słodka przekąska dla najmłodszych smakoszy.
Parametry produktu
| Smak | Truskawkowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, 19% truskawki, woda, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 378 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 270 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1146 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 66,9 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|