Opis szczegółowy
Źródło potasu. Źródło witaminy B6. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 40 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Suszone chipsy z jabłka |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vog polska sp. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 8 kod pocztowy i miasto: 96-100 skierniewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 349 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1478 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 73 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 443 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 15 %RWS |