Opis szczegółowy
Delikatny, krystalicznie czysty smak dzięki niskiej mineralizacji.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
| Pojemność | 750 ml |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | Hco 106 mg/l,ca2+ 32,2 mg/l,so2- 22,0 mg/l, ci-4 7,8 mg/l, sio2 7,1 mg/l,mg2+ 6,5 mg/l, na+ 6,6 mg/l, no-3 2,9 mg/l, k+ 0,8 mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Acqua panna source, scarperia e san piero (florence), włochy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestlé polska s.a., oddział nestlé waters ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, wolnym od obcych zapachów. chronić przed nasłonecznieniem i przemrożeniem. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |