Żywiec Zdrój niegazowana 5 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 5 l (dm³) |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | Wodorowęglany 121,1 mg/l. fluorki <0,1 mg/l. magnez 5,3 mg/l. wapń 36,3 mg/l. sód 7,8 mg/l. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 5,09 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | źródło Pilsko, k. Żywca |
| Producent: | Żywiec Zdrój S.A.Ulica i numer: Cięcina, Św. Katarzyny 187Kod pocztowy i miasto: 34-350 Węgierska Górka PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 213,4 mg/l |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Spożyć w ciągu 48 godzin od otwarcia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Stosowanie - propozycje podania | gotowe do spożycia |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
Witaminy
| Fluor | 0,007 mg/100g |
|---|---|
| Fluor (%RWS) | 0 %RWS |
| Magnez | 0,562 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 0 %RWS |
| Wapń | 4,169 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 0 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |