herbatniki deserro pełnoziarniste z czekoladą mleczną 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Herbatniki, Kruche |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Wielozbożowy |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | Karton |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Sztuka |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Sztuka |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Składniki | Czekolada mleczna 32 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu; aromat], mąka pszenna, mąka pszenna pełnoziarnista (23 %), cukier, tłuszcze roślinne (shea, palmowy), syrop cukru inwertowanego, serwatka zdemineralizowana w proszku (z mleka), serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgator: lecytyny (z soi); substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu, difosforany, pirosiarczyn sodu; syrop maltozowy, aromat. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Producent: | spółdzielnia pracy cukry nyskie ulica i numer: al. wojska polskiego 9 kod pocztowy i miasto: 48-300 nysa pl |
| Krótki opis marketingowy | Kruche herbatniki pełnoziarniste podlane czekoladą mleczną |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 444 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 156 kJ |
| Wielkość porcji | 8,4 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,46 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |