Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym E. Wedel 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Kokosowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | czekolada gorzka 50% (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e476, sól, aromat), cukier, tłuszcz roślinny częściowo utwardzony (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy, shea) serwatka w proszku (z mleka), miazga z wiórków kokosowych (7%), mleko pełne w proszku, aromaty, emulgator (lecytyny sojowe). Czekolada gorzka: masa kakaowa minimum 50%. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Kokosowa rozkosz wypełniająca każdą kostkę gorzkiej, wedlowskiej czekolady – czego chcieć więcej? |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 532 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5,3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 443 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,4 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5,3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 18,6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11,2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4,0 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|