Czekolada mleczna nadziewana bajeczny E. Wedel 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 50% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), orzeszki arachidowe (8,5%) (miazga i kawałki), mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, listki waflowe (1,5%) (mąka pszenna, mąka żytnia, zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, jaja w proszku, maltodekstryna, emulgator: lecytyny sojowe, sól, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu), emulgator (lecytyny sojowe), aromat. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29%, masa mleczna minimum 14%. może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Czekolada Mleczna Bajeczny |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5,4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 447 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5,4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3,4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11,3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4,1 %RWS |