Czekolada malinowa nadziewana E. Wedel 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Mleczny, Malinowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Zawiera 1,3% soku malinowego. Czekolada mleczna 50% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), zagęszczony przecier jabłkowy, wsad malinowy 6,5% (syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, skrobia modyfikowana, zagęszczony sok z buraków, koncentrat soku malinowego, kwas: kwas cytrynowy, stabilizator: pektyny, aromat), jogurt w proszku, serwatka w proszku (z mleka), mleko pełne w proszku, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole), spirytus (0,3%), aromaty, emulgator (lecytyny sojowe), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29%, masa mleczna minimum 14%. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 483 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 97 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2021 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 404 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4,9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1,4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 13,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12,6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4,5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |