fami kluski śląskie z dziurką 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | ziemniaki 69%, skrobia ziemniaczana, skrobia modyfikowana, pasteryzowane jaja płynne, woda, płatki ziemniaczane 3,5%, sól, olej rzepakowy, barwnik |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,51 kg |
| Producent: | Jawo Sp. z o.o.Ulica i numer: Równoległa 88/98Kod pocztowy i miasto: 42-216 Częstochowa PL |
| Krótki opis marketingowy | Kluska śląska, produkt Polska, doskonały jako dodatek do mięs i sosów. |
| Produkt o bardzo niskiej zawartości glutenu | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | spożyć po obróbce termicznej |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 633 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |