Aviko chrupiące frytki ze skórką o domowym wyglądzie-super crunch pure & rustic 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Proste |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Frytkownica, Piekarnik |
| Wegetariańskie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | Ziemniaki, modyfikowana skrobia ziemniaczana, olej słonecznikowy, mąka ryżowa, sól, dekstryna, środek spulchniający (e450, e500), maltodekstryna, substancja zagęszczająca (e415), kurkuma, barwnik: ekstrakt z papryki |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,51 kg |
| Producent: | aviko bv ulica i numer: dr.a.ariensstraat 28 kod pocztowy i miasto: 07-221 steenderen nl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem, produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Frytownica 3-3,5 min/175°c piekarnik 15-17 min/220°c |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 147 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 619 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,2 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |
Inne informacje
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|