Żurek Knorr 1,4 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Żurek |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Bekon, Cebulowe, Czosnkowy, Cebula, Dymny, Cebulowy |
| Składniki | skrobia, MLEKO odtłuszczone w proszku, mąka ŻYTNIA (15%), sól, ziemniaki, boczek wieprzowy wędzony prażony (5,5%), tłuszcz palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy), cukier, kwas (kwas cytrynowy), cebula prażona (1,3%), ekstrakt drożdżowy, czosnek (0,9%), majeranek (0,7%), maltodekstryna, sos SOJOWY (w tym SOJA, PSZENICA), liść laurowy, pieprz czarny, aromaty, aromat dymu wędzarniczego. |
| Zawartość netto | 1,4 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,49 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość opakowania rozpuść w 20 litrach zimnej wody i dokładnie wymieszaj. Doprowadź do wrzenia. Gotuj na wolnym ogniu przez 5 minut, mieszając od czasu do czasu. Aby przygotować 1 litr zupy, rozpuść 70 g produktu w 1 litrze zimnej wody, lub przypraw własną zupę według uznania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 100 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,8 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |