Bulion grzybowy Knorr Professional 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Rosół |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Składniki | sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy), LAKTOZA, tłuszcz palmowy, ekstrakt drożdżowy, skrobia kukurydziana, maltodekstryna, sos SOJOWY w proszku (maltodekstryna, sól, sos SOJOWY (SOJA, PSZENICA)), suszony koncentrat soku z pieczarek¹ (2,1%), aromaty, borowiki w proszku¹ (1,8%), fruktoza, barwnik (karmel amoniakalny), kwas (kwas cytrynowy). Może zawierać seler, jaja, gorczycę i inne zboża zawierające gluten. ¹Z upraw zrównoważonych. |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | - Zawartość opakowania rozpuść w 50 litrach wrzącej wody, dokładnie wymieszaj i gotuj na wolnym ogniu przez 2 minuty. - Aby przygotować 1 litr rosołu, rozpuść 20 g produktu w 1 litrze wrzącej wody. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 21 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Ilość porcji w opakowaniu | 200 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |