Rosół z kury w kostkach Knorr 700 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Bulion drobiowy, Rosół |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Drób, Kurczak |
| Składniki | Składniki: sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy), tłuszcze roślinne (palmowy, shea, sal), skrobia, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, aromaty (aromaty, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy)), cukier, cebula w proszku¹, tłuszcz kurzy 2% (tłuszcz kurzy (1,99%), przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu)), kurkuma, nasiona selera, marchew¹, ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki¹, ekstrakt z mięsa kurzego (0,12%), syrop karmelowy, maltodekstryna. ¹z upraw zrównoważonych. |
| Zawartość netto | 700 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | - Zawartość opakowania rozpuść w 35 litrach wrzącej wody, dokładnie wymieszaj i gotuj na wolnym ogniu przez 2 minuty. - Aby przygotować 1 litr rosołu, rozpuść 20 g (2 kostki) produktu w 1 litrze wrzącej wody. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 27 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,81 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Ilość porcji w opakowaniu | 140 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |