Zupa ogórkowa 740 g
dodaj do przechowalni
Opis
Spożywać najlepiej na ciepło jako samodzielne danie. Można dodatkowo podać z duszonym mięsem, wędliną, proteiną sojową czy serem tofu. Podawać z ziemniakami, pieczywem, ryżem itp…
Warunki przechowywania
Przechwywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda, ogórek kiszony 20 % (ogórek, woda, sól), ziemniaki, marchew, warzywa w zmiennych proporcjach (pietruszka, seler), por, sól, warzywa suszone (pasternak, marchew, seler, pietruszka, por), aromat z ekstraktu drożdżowego, skrobia kukurydziana, cukier, zioła (zawierają seler), drożdże suszone nieaktywne, olej rzepakowy, przyprawy.
Produkt może zwierać soję i gorczycę.
Informacje o produkcie
Marka: PRIMAVIKA
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 1,1 kg
✓ Produkt bezglutenowy
✓ Produkt wegetariański
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 69/16 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 2.8 g |
| Cukry | g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.8 g |
| Sól | g |