Zupa krem z pomidorów BIO 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Kremowa zupa przygotowana z wyselekcjonowanych ekologicznych pomidorów, przyprawionych różnymi przyprawami, solą i bez żadnych konserwantów. Specjalne opakowanie pozwala na odgrzanie zupy w kuchence mikrofalowej lub garnku bez jej przelewania do naczyń.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Składniki
woda, marchew*, przecier pomidorowy* 20 %, pasta pomidorowa* 10 %, olej rzepakowy*, mąka ryżowa*, sól morska, cukier*, cebula w proszku*, cebula*, słodka papryka*, przyprawy*, por*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 290/70 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 6.1 g |
| Cukry | 3.7 g |
| Błonnik | 1.3 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 0.68 g |