Fasolka w sosie pomidorowym Heinz Beanz 415 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 415 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Składniki | fasola biała (51%), pomidory (34%), woda, cukier, ocet spirytusowy, skrobia kukurydziana modyfikowana, sól, ekstrakty przypraw, ekstrakt ziołowy, |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Producent: | HJHEINZ POLSKA SP.Z O.O.Ulica i numer: Fabryczna 7Kod pocztowy i miasto: 63-840 Krobia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 25,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 78 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 162 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 329 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 682 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,5 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|