Żurek Krakus 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Żurek |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Składniki | woda, przeciery warzywne w zmiennych proporcjach (4%) (z cebuli, ziemniaków), mąki: żytnia i pszenna (zawierają gluten), zakwas żytni (1%) (gluten), tłuszcz wieprzowy, serwatka (mleko, laktoza), sól, laktoza (mleko), białko mleka, odtłuszczone mleko w proszku, ekstrakt grzybowy, przyprawy i ekstrakty przypraw, majeranek (0,05%), regulatory kwasowości - kwas mlekowy i kwas cytrynowy, aromaty dymu wędzarniczego, aromaty (zawierają seler, laktozę) |
| Zawartość netto | 1 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | maspex - gmw sp. z o.o. s. k. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podgrzać mieszając od czasu do czasu łyżką. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 25 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 63 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 106 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 265 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |