Żeberka wieprzowe boczkowe grill, przygotowane na miejscu (mp) ok. 800 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mięso z żeberek wieprzowych boczkowych pocięte na odcinki około 10 cm i obtoczone w marynacie Barbecue. Marynata nie zawiera dodatków E.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Żeberka |
| Klasa | E |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Żeberka wieprzowe boczkowe 92%, marynata (olej roślinny rzepakowy częściowo utwardzony, sól, przyprawy (w tym gorczyca), aromaty, hydrolizowane białko roślinne (kukurydza, rzepak), cukier, cukier karmelowy, aromat dymu wędzarniczego), preparat do mięs (sól, proszek owocowy, aromat) |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,7 - 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 898 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 18,1 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15,7 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,3 g |