Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona, wysokowydajna, wędzona, parzona. Opakowanie MAP-ROL 0,735 g w marce Morliny, waga kartonu 7,35 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione wysoko wydajne |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe (67%), woda, tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, błonnik pszenny bezglutenowy, sól, stabilizator: e451, białko wieprzowe kolagenowe, substancja zagęszczająca: e407, glukoza, przeciwutleniacze: e301, e315, ekstrakty przypraw, wzmacniacze smaku: e621, e631, przyprawy, aromat, aromat dymu wędzarniczego, maltodekstryna, substancja konserwująca: e250. produkt w jelicie wieprzowym. produkt może zawierać: soję, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 735 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa , oddział w ełku ulica i numer: suwalska 86 kod pocztowy i miasto: 19-300 ełk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 299 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1237 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |