Schab wieprzowy z kością tomahawk grill, przygotowany na miejcu (mp) ok. 600 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mięso ze schabu wieprzowego z kością z wysokim żebrem, pocięte na plastry o grubości ok. 2 cm, obtoczone w marynacie Provance. Marynata nie zawiera dodatków E.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Schab |
| Klasa | E |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Schab wieprzowy tomahawk 84,7%, marynata (olej roślinny rzepakowy, sól, przyprawy (rozmaryn, bazylia, szczypiorek, cebula, tymianek, mięta pieprzowa, oregano, kurkuma), tłuszcz rzepakowy całkowicie utwardzony, hydrolizowane białko roślinne (rzepak, kukurydza), aromat), preparat do mięs (sól, proszek owocowy, aromat). |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,5 - 0,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 897 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 18,4 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15,6 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |