Opis szczegółowy
Wyśmienita kiełbasa produkowana z mięsa wieprzowego z dodatkiem aromatycznych przypraw, które nadają jej intensywny smak i zapach. Charakterystyczny kształt połączony ze wspomnianym smakiem sprawia, że jest to kiełbasa często wybierana przez smakoszy. W naszej ofercie dostępna od wielu lat.
Forma pakowania: MAP
Gramatura: ok. 0,6-0,8 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Mieszany |
| Typ | Na wagę |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso z kurczaka (29%), mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka (14%), mięso wieprzowe (38%), tłuszcz wieprzowy, tłuszcz z kurczaka, woda, błonnik bambusowy, sól, przyprawy, wzmacniacz smaku: e621; regulator kwasowości: e331; substancja konserwująca: e250; osłonka jadalna: jelito wieprzowe. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, gorczycę, soję, seler, mleko (łącznie z laktozą ). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,6 - 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: madej wróbel sp. z o.o. ulica i numer: ul. magazynowa 45 kod pocztowy i miasto: 41-700 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 340 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1408 kJ |
| Wielkość porcji | 700 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |