Kiełbasa grillowa serowa ok. 0,8 kg Firma Kabanos
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | MIĘSO WIEPRZOWE 70%, SER ŻÓŁTY 10% (MLEKO, PODPUSZCZKA MIKROBIOLOGICZNA, BARWNIK ANNATTO, KULTURY BAKTERYJNE – ZAKWAS, KONSERWANTY: E252), WODA, MIĘSO ODDZIELONE MECHANICZNIE DROBIOWE, SÓL, SKROBIA PSZENNA, BIAŁKO SOJOWE, CUKRY: DEKSTROZA, MALTODEKSTRYNA, CUKIER GRONOWY, STABILIZATORY: E451, E450, E452, E339, E331, PRZECIWUTLENIACZE: E316, E315, AROMAT DYMU, WZMACNIACZE SMAKU: E621, E635, BŁONNIK PSZENNY, PRZYPRAWY (GORCZYCA), HYDROLIZAT BIAŁKA SOJOWEGO, EKSTRAKT DROŻDŻOWY, EKSTRAKTY PRZYPRAW, SUBSTANCJE AROMATYCZNE IDENTYCZNE Z , SUBSTANCJE I PREPARATY AROMATYCZNE, TŁUSZCZ ROŚLINNY, SERWATKA W PROSZKU, MLEKO W PROSZKU ODTŁUSZCZONE, SUBSTANCJA ZAGĘSZCZAJĄCA: E414, KRZEMIONKA E551, PIEPRZ BIAŁY, SUBSTANCJA KONSERWUJĄCA: E250. MOŻE ZAWIERAĆ: JAJA, ORZECHY, SEZAM, SELER. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,6 - 0,8 kg |
| Producent: | FIRMA "KABANOS" MIROSŁAW KOJS I JOANNA KOJS-KOWALCZYK, SPÓŁKA JAWNAUlica i numer: SPÓŁDZIELCÓW 1Kod pocztowy i miasto: 34-480 JABŁONKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt przeznaczony do spożycia przez wszystkie grupy konsumenckie z wyjątkiem niemowląt oraz osób uczulonych na którykolwiek z poniższych składników.. produkt nadaje się do spożycia bez wstępnego przygotowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1067 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 257 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14,5 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21,3 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |