Opis szczegółowy
Pasteryzowany Bulion wołowy Winiary to esencjonalny bulion o unikalnej półpłynnej konsystencji, który doskonale podkreśli smak Twoich potraw. Wykorzystać go możesz jako bazę do zup i sosów lub jako sposób na pogłębienie smaku różnorodnych dań.
Dopracowany skład i wyjątkowa receptura na bazie wolno gotowanego wywaru z wołowiny gwarantują doskonały smak i aromat, a naturalny proces pasteryzacji zapewnia trwałość.
Aby uzyskać esencjonalny bulion użyj 3 łyżki produktu na 1 litr wrzącej wody. Aby jedynie podkreślić smak Twoich potraw dodaj bulionu wedle uznania, aż danie nabierze pełnię smaku i aromatu.
Pasteryzowany Bulion wołowy Winiary to:
- esencja smaku wolno gotowanej wołowiny
- wygodna alternatywa oszczędzająca czas
- unikalna półpłynna konsystencja i wiele możliwości zastosowania
- dopracowany skład i wyjątkowa receptura
- produkt dostępny w wygodnym szklanym słoiczku
- opakowanie 160 g wystarczy do przygotowania 3.5 l bulionu
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Baza bulionu wołowego 66,3% (woda, sól tłuszcz wołowy 5,4%, ekstrakt drożdży, zagęszczony ekstrakt mięsa wołowego 2,2%), woda, cukier, skrobia kukurydziana, aromaty (z pszenicą), zagęszczony sok z cytryny. |
| Zawartość netto | 160 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 396 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 1 tydzień. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do przygotowania bulionu użyj 3 łyżki (45 g) produktu na 1 litr wrzącej wody, wymieszaj, ponownie zagotuj. zawartość słoika wystarczy do przygotowania 3,5 litra bulionu wołowego. rozwarstwienie produktu jest procesem naturalnym. przed użyciem wstrząśnij. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 23 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość błonnika | 0 g |
| Zawartość soli | 0,82 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |