Jagody goji, suszone BIO 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalne owoce pochodzące z upraw ekologicznych. Cenione za wysoką zawartość antyoksydantów, witamin (zwłaszcza C i A) oraz minerałów. Idealne jako przekąska, dodatek do musli, owsianek, jogurtów czy wypieków. Bez dodatku cukru, konserwantów i siarczynów. Produkt w 100% naturalny i wegański.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
jagody goji suszone* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: CHINY
Masa brutto: 0,125 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1412kJ / 334 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 61 g |
| Cukry | 51 g |
| Błonnik | 6.8 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0.4 g |