Opis szczegółowy
Produkt idealny do sałatek, mięsa, dań obiadowych, jako przekąska lub przystawka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marynowane |
| Skład podstawowy | Karczochy |
| Zawartość netto | 280 g |
| Składniki | Karczochy, woda, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, sól, przyprawy, cukier, regulator kwasowości kwas cytrynowy, przeciwutleniacz kwas askorbinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 327 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: greek trade sp. z o.o. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 14 kod pocztowy i miasto: 30-797 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 168 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość błonnika | 2,1 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,6 g |