Toster Philips Daily Collection HD2581/00 biały
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kompaktowy toster z 8 ustawieniami, wyposażony w 2 duże regulowane otwory, które zapewniają równomierne opiekanie każdego rodzaju pieczywa. Wbudowany ruszt pozwala także łatwo podgrzewać bułki, ciastka i rogaliki. Osiem poziomów umożliwia opiekanie różnych rodzajów chleba bez ryzyka przypalenia. Dostosuj ustawienia opiekania do swoich preferencji i uzyskaj dokładnie takie tosty, jakie lubisz. Pracę urządzenia można zatrzymać w dowolnym momencie, naciskając przycisk zatrzymania. Dwa duże otwory pozwalają opiekać pieczywo różnej wielkości. Dzięki wyśrodkowanym otworom chleb zawsze znajduje się pośrodku, co umożliwia jego równomierne opiekanie. Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanej tacce na okruszki. Wbudowany ruszt do bułek umożliwia łatwe podgrzewanie ulubionych ciastek i bułek. Wysoki podnośnik umożliwia łatwe usuwanie małych kawałków chleba. Funkcja automatycznego wyłączania chroni produkt przed zwarciem. Funkcja podgrzewania pozwala na szybkie podgrzanie pieczywa, a funkcja rozmrażania umożliwia opiekanie zamrożonego chleba.
Parametry produktu
| Moc | 830 W |
|---|---|
| Pojemność | 2 szt. |
| Materiały wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Sterowanie | 1 pokrętło |
| Funkcje urządzenia | Podgrzewanie, Równomierne opiekanie, Podgrzewanie bułek, Rozmrażanie, Opiekanie |
| Ilość stopni regulacji czasu opiekania | 8 |
| Kolor | Biały |
| Głębokość | 15 cm |
| Komunikacja | Przycisk Stop do przerywania opiekania |
| Długość przewodu | 90 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,48 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,99 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Wymiary (SxWxG) | 27,5 x 18,8 x 15,6 cm |
| Zabezpieczenia | Wyłącznik bezpieczeństwa |
| Cechy urządzenia | Wyjmowana tacka, Mechanizm podnoszenia tostów, Schowek na przewód, Regulacja czasu opiekania, Termoizolująca obudowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Liczba kanapek | 2 szt. |