Młynek do kawy Zelmer ZCG7425
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Komfortowo, szybko, niezawodnie- tak mieli się kawę w młynkach Zelmer. Model ZCG7425 charakteryzuje się solidną i estetyczną obudową ze stali nierdzewnej. Wbudowany w obudowę mikroprzełącznik pozwala na intuicyjne i bezpieczne użytkowanie urządzenia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Młynek do kawy |
|---|---|
| Moc | 150 W |
| Rodzaj noża | Noże dwuskrzydłowe |
| Sposób mielenia | Ciągły |
| Obudowa | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 50 ml |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Posiada | Wyłącznik bezpieczeństwa, Antypoślizgowe nóżki |
| Wydajność | 50 g/min |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,17 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 18,5 x 10 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |