Toster Philips Essentials Collection HD2510/90
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Toster Philips Essentials Collection z serii 1000 umożliwia opiekanie dowolnego rodzaju chleba dokładnie tak, jak lubisz. Od lekko chrupiącego do złocistego brązu. 6 ustawień opiekania pozwala opiekać różnego rodzaju pieczywo bez ryzyka przypalenia. Dostosuj ustawienie opiekania, by uzyskać preferowany stopień przyrumienienia. Dzięki dwóm szerokim otworom toster przyjmuje różne rodzaje pieczywa — od chleba po bajgle i wszystkie inne wypieki. Dźwignia do podnoszenia pieczywa to idealne rozwiązanie, aby bezpiecznie wyjąć małe, trudno dostępne kawałki. Wystarczy unieść dźwignię, aby wyjąć kawałek pieczywa. Wypiekaj, zrelaksuj się i powtarzaj tę czynność do woli. Po prostu wybierz swój poziom przyrumienienia i patrz, jak wyskakują idealnie wypieczone tosty. Aby ułatwić cały proces, toster wyłącza się automatycznie po zakończeniu pracy. Przejmij pełną kontrolę nad czasem opiekania za pomocą przycisku natychmiastowego zatrzymania, aby dostosować ustawienia opiekania w dowolnym momencie.
Parametry produktu
| Moc | 650 W |
|---|---|
| Pojemność | 2 szt. |
| Materiały wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Sterowanie | 1 pokrętło |
| Funkcje urządzenia | Podgrzewanie, Równomierne opiekanie, Podgrzewanie bułek, Rozmrażanie |
| Ilość stopni regulacji czasu opiekania | 6 |
| Kolor | Czarny |
| Głębokość | 15 cm |
| Długość przewodu | 62 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,58 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Wymiary (SxWxG) | 284 x 184 x 150 mm |
| Zabezpieczenia | Wyłącznik bezpieczeństwa |
| Cechy urządzenia | Wyjmowana tacka, Mechanizm podnoszenia tostów, Schowek na przewód, Regulacja czasu opiekania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Liczba kanapek | 2 szt. |