Wyciskarka do cytrusów Philips Daily Collection HR2738/00
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Za pomocą tej wyciskarki do cytrusów można w prosty sposób przygotować domowy sok. Jej niewielkie rozmiary ułatwiają przechowywanie, a wszystkie części można myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas. Dzbanek na sok 500 ml ma doskonałą pojemność do wyciskania soku. Nowy kształt dziobka zapobiega kapaniu soku. Praktyczny schowek na przewód pod obudową pozwala zaoszczędzić miejsce. Dzięki małym wymiarom urządzenie można bez problemu ustawić na kuchennym blacie. Zajmuje również niewiele miejsca po schowaniu. Wszystkie zdejmowane elementy można czyścić w zmywarce. Materiał wykonania: Plastik PP.
Parametry produktu
| Moc | 25 W |
|---|---|
| Element wyciskający | Uniwersalny stożek do małych i dużych owoców |
| Odpływ soku | Wbudowany pojemnik |
| Pojemność naczynia na sok | 0,5 l (dm³) |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba prędkości | 1 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,47 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Zastosowane technologie | Duży otwór do podawania całych składników |
| Wymiary (SxWxG) | 14 x 16 x 14 cm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed kapaniem |
| Funkcje urządzenia | Wyciskanie soku, Wyciskanie całych owoców |
| Cechy urządzenia | Możliwość mycia w zmywarce, Schowek na przewód, Wskaźnik ilości soku, Zmienny kierunek obrotów |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |