Opis szczegółowy
Chleb tostowy pszenny z dodatkiem zakwasu pszennego, krojony.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
| Typ | Tostowy, Pszenny |
| Składniki | Mąka pszenna 66%, woda, zakwas pszenny 5% (mąka pszenna, woda), drożdże, sól, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, mąka sojowa. produkt może zawierać jaja, mleko, nasiona sezamu i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piekarnia oskroba s.a ulica i numer: człekówka 90 kod pocztowy i miasto: 05-340 kołbiel pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 19 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1033 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 238 kJ |
| Wielkość porcji | 23 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość błonnika | 2 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |