Soczewica czerwona BIO 400 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bogata w białko roślinne, błonnik i żelazo, doskonale wspiera zbilansowaną dietę i utrzymanie energii przez cały dzień. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i krótkim czasem gotowania. Idealna do zup, curry, past warzywnych i sałatek.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
soczewica czerwona* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: TURCJA
Masa brutto: 0,425 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1498 kJ / 358 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry | 2 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | 0.02 g |