Opis szczegółowy
Masło Sielskie – smak jak dawniej.
Wytwarzane wyłącznie z śmietanki pasteryzowanej z dodatkiem kultury bakterii mlekowych i preparatu kwasu mlekowego, łączy w sobie tradycję domowego masła z nowoczesną dbałością o jakość.
Delikatny, kremowy smak i aksamitna konsystencja sprawiają, że doskonale komponuje się z chrupiącym pieczywem, warzywami i potrawami kuchni polskiej.
Bez zbędnych dodatków – tylko to, co najlepsze z mleka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
| Przeznaczenie | Do smarowania |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana, skoncentrowany preparat kwasu mlekowego, kultury bakterii mlekowych |
| Zawartość tłuszczu | 83 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lumiko trade sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: orląt lwowskich 57 kod pocztowy i miasto: 41-208 sosnowiec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 754 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3100 kJ |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 57 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 83 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |