Opis szczegółowy
Kamis Dip fromage & szczypiorek 20 g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
| Przeznaczenie | Spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Skrobia modyfikowana, przyprawy (cebula, czosnek, pieprz czarny), cukier, odtluszczone mleko w proszku, aromaty naturalne (zawierają mleko), sól, ser cheddar w proszku (z mleka) (6%), kwas: kwas cytrynowy; szczypiorek natka pietruszki. może zawierać gorczycę, jaja, seler, soję, zboża zawierające gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mccormick polska s.a. ulica i numer: ul. malinowa 18/20 kod pocztowy i miasto: 05-552 wólka kosowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 550 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 331 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1402 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 12,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 20 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje o zawartości