Tofu marynowane sweet chilli 180 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Marzysz o ucieczce do Tajlandii, ale utknąłeś w domu? Nasze tofu Sweet Chilli przeniesie te intensywne smaki prosto do Twojej kuchni! Zamarynowane w idealnie wyważonym, słodko-pikantnym sosie, doskonale podkręci smak Pad Thaia, wrapów czy dań stir-fry. Wystarczy szybkie podsmażenie na patelni – i gotowe! Masz ochotę na coś nowego? Wrzuć je na grilla, aby dodać mu wędzonego aromatu – to prawdziwy hit! Dodatkowo jest w 100 % roślinne, bez cholesterolu i konserwantów, a do jego produkcji wykorzystano niemodyfikowaną genetycznie europejską soję. Szybkie, pyszne i przyjazne dla planety – czego chcieć więcej?
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Składniki
88 % tofu (57 % nasiona SOI, woda, wapń), 12 % marynata [woda, olej rzepakowy, cukier, sól, aromaty, przyprawy (imbir, 1 % chilli), suszone warzywa (cebula, czosnek, pomidory), ekstrakty z przypraw, skrobia kukurydziana].
Alergeny
SOJA
Informacje o produkcie
Marka: LUNTER
Kraj pochodzenia: Słowacja
Masa brutto: 0,2 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 612 kJ/ 147 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 4 g |
| Cukry | 2 g |
| Błonnik | 1 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 1.5 g |