Temar Ser tarty Gratino 40 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Forma | Tarty |
| Smak | |
| Składniki | pasteryzowane i surowe mleko krowie, sól, podpuszczka zwierzęca, substancja konserwująca:lizozym (z białka jaj), substancja przeciwzbrylająca: celuloza w proszku |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 40 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k.Ulica i numer: Tartaczna 34Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 275 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 16,88 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,72 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 467 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 186,8 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1932 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 772,8 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 42,2 g |
| Zawartość soli | 4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,08 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12,68 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |