Opis szczegółowy
Wafle z nadzieniem śmietankowym.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | Śmietankowy |
| Zawartość netto | 1,3 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Podleganie produktu pod EUDR | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych, lub dla DREWNA podlega innym wyłączeniom |
| Wyłączenia dla drewna | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu DREWNA |
| Składniki | Mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka zdemineralizowana w proszku (z mleka), serwatka w proszku (z mleka), olej rzepakowy, śmietanka w proszku (z mleka) (0,6 %), emulgator: lecytyny (z soi); substancja spulchniająca: węglany sodu; aromaty, sól. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2029-06-03 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-899787 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia pracy cukry nyskie ulica i numer: al. wojska polskiego 9 kod pocztowy i miasto: 48-300 nysa pl |
| Krótki opis marketingowy | Wafle z nadzieniem śmietankowym. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 150 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt do bezpośredniego spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 517 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2166 kJ |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,39 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E500 Węglany sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Substancja spulchniająca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |