Opis szczegółowy
Ser Gouda 48% Ankly, wytwarzany z bogatej odmiany sera, zapewnia najwyższej jakości doznania smakowe. Doskonale się topi, zapewniając miękką, kremową konsystencję i doskonałe pokrycie, dzięki czemu idealnie nadaje się do wzbogacania burgerów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | Plastry |
| Smak | naturalny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie 97,402% nl, sól 1,848%, kultura starterowa 0,698% podpuszczka mikrobiologiczna 0,052% |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 6 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1466 kJ |
| Zawartość białek | 23,6 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28,5 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |