Opis szczegółowy
Kikkoman Baza do zupy makaronowej w stylu japońskim - ramen smak shoyu (sos sojowy)
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Woda, sos sojowy (woda, ziamo soi, pszenica, sól)(33%), sól, syrop glukozowy, olej słonecznikowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5-rybonukleotydy disodowe), hydrolizowane białko sojowe, alkohol etylowy, przyprawy, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), naturalny aromat, ekstrakt drożdżowy, algi brunatne (ascophyllum nodosum) w proszku |
| Zawartość netto | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 14 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 57 kJ |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |