Opis szczegółowy
Wędzonka wieprzowa o zachowanej strukturze tkankowej, wyprodukowana z mięśnia szynki (orzech), peklowana, wędzona, parzona. Produkt zaaplikowany w siatkę wędliniarską, pakowany w worek perforowany
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Składniki | Mięso wieprzowe 82%, woda, preparat solankowy (maltodekstryna), białko zwierzęce (wieprzowe), sól, przeciwutleniacz: e 301, ekstrakt drożdży, aromat przypraw (pieprz), cukier karmelowy, aromat dymu wędzarniczego, sól peklująca ( sól, substancja konserwująca: e250) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 94 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 398 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 1,41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,49 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,22 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |