Opis szczegółowy
Suplement diety. Zawiera substancje słodzącą. Produkt Collagen 10 000 mg zawiera czysty nieprzetworzony surowiec – hydrolizowany kolagen wieprzowy typu II. Produkt został wzbogacony o witaminę D3, witaminę C oraz wapń – składniki wspierające układ kostny. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, kości i chrząstki. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się regularne stosowanie produktu przez okres co najmniej 3 miesięcy.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: regis sp. z o.o. ulica i numer: walerego sławka 3a kod pocztowy i miasto: 30-633 kraków pl |
| Postać leku | Proszek |
| Skład | Hydrolizat kolagenowy, maltodekstryna, kwas l-askorbinowy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, aromaty, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, substancja słodząca – sukraloza, cholekalcyferol, barwniki: czerwień koszenilowa, karmin, błękit brylantowy. |
| Przeznaczenie | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| Zastosowanie | Odżywcze |
| Wskazania | Produkt collagen 10 000 mg zawiera czysty nieprzetworzony surowiec – hydrolizowany kolagen wieprzowy typu ii. produkt został wzbogacony o witaminę d3, witaminę c oraz wapń – składniki wspierające układ kostny. witamina c pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, kości i chrząstki |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | 15 g (3 miarki) najlepiej rozpuścić wytrząsając przez co najmniej 10 sekund w shakerze z 200 ml wody. stosować raz dziennie, pomiędzy posiłkami. spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Typ pakowania | Butelki |
| Warunki przechowywania | W oryginalnym opakowaniu, W temperaturze pokojowej, Chronić przed wilgocią, W miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 50 μg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 1250 %RWS |
| Witamina C | 1000 mg/100g |
| Wapń | 120 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 1000 %RWS |
Inne informacje o zawartości