Opis szczegółowy
WHEY PROTEIN with MARINE COLLAGEN to proszek do sporządzania odżywki białkowej do picia na bazie koncentratu białka serwatkowego z dodatkiem kolagenu morskiego i witamin z grupy B oraz mleczka kokosowego. Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Ryboflawina i niacyna pomagają zachować zdrową skórę. Biotyna pomaga zachować zdrową skórę i włosy. Ryboflawina, witamina B6, B12, niacyna wspierają prawidłową pracę układu nerwowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: regis sp. z o.o. ulica i numer: walerego sławka 3a kod pocztowy i miasto: 30-633 kraków pl |
| Postać leku | Proszek |
| Skład | Koncentrat białka serwatkowego (z mleka), kolagen hydrolizowany z ryb morskich, aromaty, guma ksantanowa, guma guar, mleczko kokosowe w proszku, trójglicerydy o średniej długości łańcucha (mct), sól, woda kokosowa w proszku, substancje słodzące: acesulfam k, substancje słodzące: sukraloza, wanilia sproszkowana, ryboflawina, amid kwasu nikotynowego, d-pantotenian wapnia, cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy, d-biotyna, barwnik: karmin |
| Przeznaczenie | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| Zastosowanie | Odżywcze |
| Wskazania | Wsparcie wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, wsparcie zdrowia skóry, wsparcie zdrowia skóry i włosów, wsparcie układu nerwowego i redukcja zmęczenia |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | 1 porcję 30 g (2 płaskie miarki) rozpuścić wstrząsając w shakerze z 200 ml wody. |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Typ pakowania | Butelki |
| Warunki przechowywania | W oryginalnym opakowaniu, W temperaturze pokojowej, Chronić przed wilgocią, W miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 350 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (%RWS) | 100 %RWS |
| Tiamina (%RWS) | 100 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,4 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 200 μg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 50 μg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,4 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 1,1 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 16 mg/100g |
| Witamina B12 | 2,5 μg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 100 %RWS |
| Kwas foliowy (%RWS) | 100 %RWS |
| Biotyna (%RWS) | 100 %RWS |
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 100 %RWS |
Inne informacje o zawartości