TGE Tuńczyk kawałki w sosie własnym 1,705 kg
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Tuńczyk kawałki w sosie własnym, zdrowy, wyjątkowo smaczny, doskonały do sałatek, kanapek, pizzy i innych dań.
Parametry produktu
| Składniki | Tuńczyk (katsuwonus pelamis), woda, sól. produkt może zawierać ości lub ich fragmenty. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Zawartość netto | 1,7 kg |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,26 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,92 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Obszar połowu (FAO) | Zachodnia środkowa część Oceanu Spokojnego |
| Rodzaj narzędzia połowego | Okrężnice (sieci) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: greek trade sp. z o.o. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 14 kod pocztowy i miasto: 30-797 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce w niemetalowym pojemniku i spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 109 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 456 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |