Opis szczegółowy
Wyrób drobiowy z dodatkiem białka wieprzowego parzony, w osłonce niejadalnej. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 14,1kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Składniki | Mięso z kurczaka (40%), woda, warzywa w zmiennych proporcjach (13%) [marchew, ogórek, cukier, ocet, sól], skrobia ziemniaczana, żelatyna wieprzowa, glukoza, sól, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'- rybonukleotydy disodowe; hydrolizat białka sojowego, przyprawy, stabilizatory: difosforany, trifosforany; aromaty (zawierają seler), cukier, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), mleko, jaja i gorczycę.. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,37 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,2 - 2,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 420 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wyrób garmażeryjny drobiowy parzony, z dodatkiem galarety i warzyw (marchew, ogórek konserwowy). batony w bezbarwnej osłonce poliamidowej z kolorowym nadrukiem, w kształcie prostopadłościanu nadanym przez formę parzelniczą o wymiarach: 32x10x8 cm, końce batonu obustronnie zamknięte klipsem. powierzchnia górna karbowana, powierzchnie boczne i spodnia gładkie; osłonka ściśle przylega do farszu. powierzchnia gładka, czysta, sucha. na przekroju widoczne kawałki mięsa drobiowego i warzyw: marchew- kostka, mini ogórek konserwowy – w całości. wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone na przekroju, otoczone galaretą. plastry grubości 5 mm nie powinny się rozpadać. dopuszcza się pojedyncze otwory powietrzne wielkości do 5 mm. konsystencja wyrobu dość ścisła; galarety- elastyczna, spoista. na powierzchni i na przekroju: mięsa -różowa do ciemnoróżowej, marchwi – żółta i pomarańczowa, ogórków konserwowych – zielona, galarety – bezbarwna, lekko zmętniona. charakterystyczny dla wyrobu z mięsa drobiowego, peklowanego parzonego z wyczuwalnym dodatkiem marchwi i ogórków konserwowych oraz użytych przypraw. |