Shake proteinowy banan i kokos, 50% białka z amino kwasami, z erytrytolem, bezglutenowy BIO 450 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wegański shake proteinowy o smaku banana i kokosa, zawierający 50% białka roślinnego z aminokwasami. Bezglutenowy, bez dodatku cukru, słodzony naturalnym erytrytolem. Idealny po treningu lub jako odżywczy posiłek w ciągu dnia.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
białko migdałowe* (30%), białko ryżowe* (23%), białko grochowe* (22%), proszek bananowy* (10%), słodzik: erytrytol* (8%), mleko kokosowe w proszku* (mleko kokosowe* (75,4%), maltodekstryna*) (7%). *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości nasion sezamu. orzeszków ziemnych i innych orzechów. Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.
Informacje o produkcie
Marka: DRAGON SUPERFOODS
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,53 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1733 kJ / 411 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.4 g |
| Węglowodany | 27 g |
| Cukry | 5.7 g |
| Błonnik | 2.6 g |
| Białko | 52 g |
| Sól | 0.57 g |